Sveriges Ingenjörer

Distrikt Skåne

Välkommen till distrikt Skåne. Distriktet fungerar som ett lokalt nätverk och är en länk för dig som medlem till den centrala verksamheten.

Kontakta styrelsen

Ordförande

Håkan Gül 

Telefonnummer: 0703-49 23 85

E-post: Mail till Håkan Guel

Styrelse 2022

Håkan Gül

hakan_guel@hotmail.com

Emma Stråle

emma.strale@gmail.com

Ulf Bengtsson

ulf.bengtsson.home@technologist.com

Francoise Petersen

francoise.petersen@apica.com

Niklas Mossberg

niklasjwmossberg@yahoo.se

Per Beremark

per.beremark@gmail.com

Philip Stankovski

philip@paxxmedia.se

Rebecca Lesenius

rebeccalesenius@live.com

Leo Wallin

leowallin@gmail.com

Gustav Thioub

gy.thioub@hotmail.se

Johan Ranhög

johan.ranhog@alfalaval.com

Marina Chakina

m.chakina@gmail.com

   
   
   

Revisorer 2022

 

Maygon Wendel Lesenius

maygon.wl@hotmail.com

Ylva Johansson

joh_y@hotmail.com

Richard Grandford

shadi_international@yahoo.se

   

Valberedning 2022

 

Bodil Arvidsson

bodil.arvidsson@gmail.com

Lena Hellberg

lena@hellberg.se

Henrik Urban

henrik@erculeo.se

Senast uppdaterad 2022-09-15

Så fungerar vår organisation

Distrikten är en ideell verksamhet riktar sig till alla medlemmar lokalt. Ledorden för verksamheten är närhet, nätverk och intresse. Distrikten bedriver ingen förhandlingsverksamhet och är inte motpart till arbetsgivare.

Vill du ha mer information kontakta Kari Waldenström, 08-613 80 72.

Senast uppdaterad 2022-06-28
Till toppen